Czym jest cMonitor.pl?

Widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych to absolutna konieczność. Jeśli rozwijasz swoją stronę, budujesz dobrej jakości treści, pozyskujesz tematyczne odnośniki i chcesz wiedzieć jaki wpływ ma to na Twoją stronę to cMonitor.pl jest narzędziem SEO właśnie dla Ciebie. Od 2012 roku codziennie sprawdzamy i monitorujemy pozycje dla ponad 10 000 domen i 150 000 fraz. Postaw na sprawdzone rozwiązania, postaw na cMonitor.pl


Od czego mam zacząć?
Zarejestruj się

Załóż konto w cMonitor.pl - trwa to tylko 3 minuty i nic nie kosztuje.

Dodaj swoje projekty

Dodaj swoje domeny do panelu klienta i dla każdego projektu dodaj frazy jakie chcesz monitorować.

Natychmiastowe rezultaty!

Już po chwili sprawdzimy jaki są pozycje Twoich stron, a rezultaty zobaczysz w panelu.


Dla kogo jest cMonitor.pl?
Dla osób prywatnych

Prowadzisz blog i zarabiasz na reklamach? A może wykorzystuje możliwości programów partnerskich? Monitoruj pozycje i poprawiaj pozycje swojej strony.

Dla firm

Konwertujący ruch z wyszukiwarek to gwarancja nowych zapytań ofertowych i zakupów online. Monitoruj najlepiej sprzedające frazy.

Dla agencji

Masz swoich klientów? Świetnie, w cMonitor.pl będziesz mógł codziennie sprawdzać pozycje strony i pobierać czytelne raporty miesięczne w PDF i CSV. Wypróbuj nasze narzędzia SEO.


Zacznij już teraz

Przetestuj narzędzie SEO cMonitor.pl za darmo i bez zobowiązań przez 14 dni. Potem sam zdecydujesz, czy chcesz korzystać z płatnej licencji już od 19,99zł brutto.

ZAREJESTRUJ DARMOWE KONTO