cmonitor.pl  › Oferta  › Audyt SEO

Audyt SEO - naprawiamy zepsute strony

Nasz zespół liczy 10 osób i dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez ostatnie 5 lat wiemy jak tworzyć i optymalizować strony internetowe, aby były one przyjazne dla użytkowników oraz dobrze ocenianie przez wyszukiwarki internetowe.

skutki wprowadzenia audytu SEO
poprawa widoczności strony po wdrożeniu Audytu SEO
 

Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie jako w formie audytu SEO. Jeśli masz problem ze swoją stroną i nie wiesz dlaczego jeszcze nie ma jej na pierwszej stronie wyników Google jesteś w dobrym miejscu. Zadbamy o to, aby Twoja strona jeśli ucierpiała z powodu filtrów takich jak Panda, Pingwin, czy Koliber wróciła z powrotem na swoje pozycja. W audycie SEO pokażemy Ci w czym Twoja strona jest gorsza od stron Twojej konkurencji oraz co możesz na niej poprawić, aby pozyskiwać jeszcze większy ruch niż przed otrzymaniem filtra.

google panda wpadnięcie strony w filtr oraz jej wyjście z filtra po wdrożeniu zaleceń audytu
 

Audyt SEO jaki oferujemy zdecydowaniu różni się od tych darmowych audytów SEO jakich spotkasz wiele w Internecie. Przede wszystkim tym, że audyt nie jest wykonywany przez automatyczny skrypt tylko przez zespół doświadczonych i certyfikowanych specjalistów. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google z zakresu reklamy Google Adwords co dodatkowo ułatwia nam analizę potrzeb stron naszych klientów np. w zakresie skuteczności doboru słów kluczowych i budowaniu strategi SEO.

Co zawiera Audyt SEO?

  • Analizę struktury strony
  • Badanie treści serwisu
  • Analizę informacji dla wyszukiwarek
  • Audyt linków przychodzących do strony
  • Badanie kodów odpowiedzi serwera
  • Audyt jakości kodu HTML, CSS, JS strony
  • Analizę mediów na stronie
  • Diagnoza przyczyny braku lub słabej widoczności strony w wynikach wyszukiwania (w tym filtry algorytmiczne, kary ręczne, Pingwin, Panda, Koliber, Gołąb)
  • Skuteczne rozwiązanie problemów 

W naszej pracy używamy dobrego i skutecznego oprogramowania analitycznego, dzięki czemu nasze audyty SEO są dokładne i pozwalają wychwycić wszystkie nieprawidłowości na stronie.

software seo oprogramowanie jakiego używamy na co dzień w pracy

Ile kosztuje Audyt SEO?

Wszystko zależy od tego co się dzieje z Twoją stroną i zakresu pracy jaki musimy wykonać oraz ilości danych jakie musimy zgromadzić i przeanalizować. Im więcej podstron ma Twoja strona internetowa tym koszt audytu będzie większy. 

W czym możemy pomóc?